Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Depremmalzemeleri.com toplumsal bilinç ve kamu düzenini koruyup, muhafaza etme bilinciyle kurulmuş olan bir Anadolu Çarşı Grup kuruluşudur.

Toplum hayatının bir gerçeği olan deprem ve yangın vb. gibi doğal afetlerde ihtiyaç duyulacak olan tüm malzemeleri temin etmek ve yine toplumsal hayatımız için vazgeçilmez bir tedbir olan güvenlik kamerası sistemlerinin temin edilmesi ve ulaşılmasını kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş bir firmayız.

Gerek güvenlik kamera sistemleri, gerekse deprem,  yangın ve ilk yardım malzemelerinde toptan satışlarımız ile aracı firmalara ürün temini yapmakta, perakende satışlarımız ile de bilinçli ve duyarlı vatandaşlarımıza hizmet etmekte ve bulmakta zorlandıkları bu malzemelere kolayca ulaşmalarını sağlamaktayız.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda onların ihtiyaç duyabilecekleri tüm malzemelerin kolayca temin edilmesi ve hizmete sunulması konusundaki hassasiyetimiz, yüzde yüz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden gelmektedir. 

Alanında en kaliteli ve en kapsamlı ürünleri alıcısıyla buluşturmak, güvenli alışveriş ortamı sağlamak ve ödeme kolaylıkları ile hem toplum bilincinin artmasına hem de olası risklerde mağduriyetlerin yaşanmaması için bilinçli toplum adına hizmet vermekte ve bu alanda üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirme ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

Kendimize çizmiş olduğumuz sorumluluk bilinci ve iş disiplini ile sektörümüzde başarılı bir firma olarak ilerliyoruz ve ilkelerimizden ödün vermeden, hep aynı sorumluluk bilinciyle çalışmaya devam edeceğiz. 
Depremmalzemeleri.com
      Anadolu Çarşı Mağazacılık ve İnternet Hizmetleri
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.