Müşteri Hizmetleri

Arıza - İade Şartları

Sipariş İptali 
depremmalzemeleri.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi, ürün kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz.
Arıza ve İade İşlemleri
depremmalzemeleri.com üzerinden yapacağınız alışveriş işlemlerinde her zaman 7(yedi gün süresinde cayma hakkına sahiptir. Ürününü bu süre kapsamında aşağıda şekli ile iade edebilir. Cayma hakkı işlemlerine başlamadan önce mutlaka Satış Sözleşmesinde Cayma Hakkı maddesini okumanızı tavsiye ederiz. Cayma hakkınızda bu sözleşmede kapsamındaki maddeler çerçevesinde geçerli kılınacaktır.
Arıza veya sıkıntılı gelen ürünlerde kargodan firmamıza geldiği aynı gün incelenip sizlere bilgi verilecektir. Dilerseniz ödemenizin iadesi sağlanacak olup dilerseniz ürünün yeni hali gönderilecektir.
İade veya Değişim Talebi Oluşturun
İade ve değişim işlemi için, ürünü depremmalzemeleri.com’a göndermeden önce üye girişi yaptıktan sonra Benim Sayfam sekmesinden Arıza İade Takibi sekmesine girerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
Faturanız firma adına düzenlenmişse siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
Siparişinizi depremmalzemeleri.com'a üye olarak tamamladıysanız, sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Benim Sayfam" altında "Arıza/İade Takibi" sayfasından istediğiniz talebi seçiniz.
İşlem yapılmasını istediğiniz talebi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.
Ürünü iade veya değişim koşullarına uygun olarak hazırlayınız.
Ürün teslim alındığı haliyle kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak orijinal ambalajında faturanın iki nüshası ile birlikte gönderilmelidir.
Orijinal kutunun bozulmaması ve kargo taşımasında hasar oluşmaması için ürünü korumalı ambalaj ile gönderiniz.
Orijinal kutusu açılmış veya kullanılmış ürünlerin iade/değişimleri yetkili teknik servisten raporu ile kabul edilmektedir.
Firmamızın anlaşmalı kargo şirketi Sürat Kargo’dur.  
iade işlemlerinde  kargo ücreti müşteriye aittir. Karşı ödemeli gönderilen ürünler teslim alınmamaktadır.
Servis Raporlu (DOA) İade/Değişim

Aynı Ürünle Değişim;
Gönderdiğiniz ürün incelemesi sonrasında dilerseniz Aynı ürün ile değişim yapılarak en kısa sürede tekrar tarafınıza gönderilecektir.  Kargonuz firmamıza ulaştığından itibaren 1-3 iş günü içerisinde yeni ürününüz kargoya teslim edilmektedir.

Farklı Ürünle Değişim;
Ürün değişiminde oluşacak borç tutarlarını sitemizde yayınlanan ödeme koşullarına uygun olarak ödeyebilirsiniz.
Alacak tutarınız satın alma işlemlerinize uygun şekilde iade edilmektedir.
Kargonuz firmamıza ulaştığından itibaren 1-3 iş günü içerisinde yeni ürününüz kargoya teslim edilmektedir.

Ürün ve Para İadesi;
Kargonuz firmamıza ulaştığından itibaren 3 iş günü içerisinde ücret iadeniz yapılmaktadır.
Satın alma işleminiz kredi kartı tek çekim veya taksitli olarak tamamlandıysa ücret iadeniz kredi kartınıza yapılmaktadır.
Satın alma işleminizi "Eft veya Havale" olarak tamamladıysanız, aynı banka hesap numaranıza ücret iadeniz yapılmaktadır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.